مقالات و اخبار گیفت کارت

اکانت اصلی در کنسول پلی استیشن | Playstation Primary Account

تنظیم اکانت اصلی در پلی استیشن

تنظیم اکانت اصلی در پلی استیشن

آموزش Active as Primary اکانت Playstation

اکانت پلی ‌استیشن خود را به عنوان Primary Account تنظیم کنید، این کار این امکان را بشما می‌دهد تا با اکانت های دیگری که بر روی همان کنسول پلی استیشن قرار دارند نیز بصورت یکسان از بازی ها استفاده کنید و از اشتراک‌ پلی استیشن پلاس و بازی‌های خریداری شده بهره مند شوید. برای این کار کنسول خود را روشن کنید تا در ادامه این کار را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

نکته مهم :‌ اگر بطور کلی شما تنها دارای یک اکانت پلی استیشن روی کنسول می باشید، آن اکانت پلی استیشن بصورت پیشفرض اکانت Primary اصلی شما می باشد.

یک مثال کاربردی برای استفاده از قابلیت Primary Account در پلی استیشن این می باشد که مثلا شما دارای چندین اکانت با کشور مختلف روی یک کنسول می باشید و قصد دارید یک کارت پلی استیشن پلاس فعال کنید، اگر اکانتی را که روی آن پلی استیشن plus را فعال کرده را بصورت primary تنظیم کنید، نتیجه این هست که کلیه اکانت های روی آن کنسول پلاس فعال می شوند و تا زمانیکه اعتبار زمانی playstation plus هست به این سرویس متصل خواهند بود.

بطور کلی مسیر زیر را پیش رو داریم :

آموزش تنظیم اکانت اصلی در پلی‌ استیشن 4

  1. روشن کردن کنسول پلی‌ استیشن: اطمینان حاصل کنید که کنسول به اینترنت متصل باشد.
  2. ورود به بخش تنظیمات پلی استیشن : به منوی اصلی بروید و به سمت راست حرکت کنید تا گزینه “Settings” را پیدا کنید.
  3. بخش مدیریت اکانت پلی استیشن: در منوی تنظیمات، گزینه “Account Management” را پیدا کنید و انتخاب کنید.
  4. اکتیو کردن یکی از اکانت ها بعنوان اصلی: در منوی Account Management ، گزینه‌ای مانند ” Activate as Your Primary PS4″ برای PS4 یا ” Activate as Your Primary PS5″ برای کنسول پلی استیشن 5 وجود دارد.
  5. نهایی کردن تنظیمات: جهت confirm کردن تغییرات انجام شده (کلیک بر روی Activate و یا Change) ، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کرده و انتخاب خود را برای تنظیم اکانت به عنوان اصلی روی کنسول را تأیید کنید.

نکته جالب :‌ اگر شما خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس را اشتباها برای کشور دیگری انجام داده اید، به لطف وجود این امکان می توانید یک اکانت پلی استیشن مطابق با کشور گیفت کارت پلاس بسازید و آنرا Activate as Primary کرده و روی اکانت مورد نظر خود روی همان کنسول از قابلیت پلی استیشن پلاس خود استفاده کنید !

لازم به ذکر است که فروشگاه گیفت کارت ۹۸ دارای بخش اختصاصی پلی استیشن برای کشورهای متفرقه را هم دارد که می توانید از این لینک مشاهده نمایید.

روی کنسول Playstation 5 کمی منوها متفاوت خواهند بود بهتر هست برای پرایمری کردن اکانت خود به روش زیر این کار را انجام دهید.

Settings در پلی استیشن | اکتیو کردن اکانت پلی استیشن
account management در پلی اسنیشن
activate primary ps4 پلی اسنیشن | GiftCard98
Activate کردن اکانت کنسول اصلی در پلی استیشن
اکتیو کنسول اصلی در پلی اسنیشن

آموزش تنظیم اکانت اصلی در پلی‌استیشن 5

  • گزینه Settings / تنظیمات پلی استیشن :  روی آیکن چرخ دنده در گوشه بالا ، سمت راست صفحه اصلی در Playstation 5 کلیک کنید.
  • جهت یافتن گزینه Users and Accounts (کاربران و اکانت)، به گزینه چهارم در لیست بروید.
  • به گزینه ششم در لیست با عنوان Other بروید.
  • بر روی گزینه اول با نام Console Sharing & Offline Playدر لیست کلیک کنید.
  • فعالسازی نهایی : در نهایت، Enable را فشار دهید. این کار به شما اجازه می‌دهد نه تنها بازی‌های خود را بر روی کنسول با دیگرانی که از آن استفاده می‌کنند به اشتراک بگذارید، بلکه اطمینان حاصل می‌کند که می‌توانید بازی‌های خود را در حالت آفلاین نیز اجرا کنید.

با این حال، اگر روی صفحه Disable (غیرفعال) را ببینید، این بدان معناست که پلی‌استیشن 5 شما از پیش بعنوان اکانت اصلی تنظیم شده است.

فعالسازی نهایی اشتراک گذاری در Playstation 5

console sharing and offline play فعال سازی اشتراک گذاری در پلی اسنیشن 5 | GiftCard98.com

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید