مقالات و اخبار گیفت کارت

شارژ گیفت کارت گوگل پلی با موبایل

شارژ گیفت کارت گوگل پلی با موبایل

شارژ گیفت کارت گوگل پلی با موبایل

با سلام خدمت همراهان عزیز سایت گیفت کارت ۹۸ همانطور که در جریان آخرین تغییرات ماه June گوگل در سال ۲۰۲۱ هستید و با آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی در خدمتتون بودیم، به درخواست کاربرانی که دسترسی به کامپیوتر براشون سخت بود و روال آموزشی انجام کار با نرم افزار شبیه ساز اندروید بلواستک براشون سخت بود، تلاش نمودیم تا آموزشی از نحوه شارژ گیفت کارت گوگل پلی در موبایل را برای شما تهیه کنیم.

پیشنهاد میکنیم حتما آموزش شارژ گیفت کارت گوگل پلی 2021 را مشاهده کنید چرا که نکات مربوط به یافتن و اضافه کردن یک آدرس یا زیپ کد آمریکا بصورت دقیق از یک مکان مشخص را آموزش داده ایم.

تلاش همکاران ما در گیفت کارت 98 و مشتریانی که با ارسال فیدبک ها و نظراتشون بابت تولید این آموزش ما را یاری کردند ستودنی است و همچنین از کلیه دوستانی که تجربیات خود را در حل این مشکل در اختیار ما قرار دادند متشکریم.

پیشگفتار

از ماه ژوئن سال 2021 گوگل اجرای قانونی که ماه مارس 2020 ثبت کرده بود را عملی نمود. با این تغییر که بعنوان User Policy از آن یاد میکند، کلیه اکانت های گوگل سراسر دنیا با توجه به اتصال به IP اینترنتی که بمدت زیاد روی آن لاگین بوده اند را بعنوان Country Version اکانت گوگل شان در نظر گرفته است. حتما لینک User Policy را باز کنید و از کشور اکانت خود پیش از شروع آموزش مطلع شوید. https://policies.google.com/terms

نکته قابل توجه پیش از آموزش

 • برای شروع آموزش با تغییر آی پی به آمریکا یک جیمیل آمریکایی بسازید و تا اخر آموزش ای پی شما از امریکا به کشور دیگر تغییر نکند.
 • اگر هنگام ساخت جیمیل از شما شماره موبایل درخواست کرد همان شماره ایران ثبت کنید.
 • عملیات خرید در استور گوگل حتما باید در شبیه ساز انجام شود در غیر این صورت اکانت شما تبدیل به ایران میشود و غیر قابل استفاده.
 • بعد از عملیات شارژ برای خرید نرم افزار یا درون بازی با جیمیلی که بازی در آن سیو شده در گوگل پلی گیم شبیه ساز کانکت شوید و با استفاده از اعتبار اکانتی که شارژ شده عملیات خرید را انجام بدهید
 • کلیه متون ، نکات و پیش نیازهای این آموزش را مطالعه فرمایید.
 • مسئولیت کلیه موارد آموزش بر عهده کاربر می باشد.
 • این آموزش با توجه به تغییرات گوگل و تحریم های ایجاد شده و سخت شدن شارژ برای کاربران ایرانی تهیه شده.
 • تولید آموزش ها برای کاهش خطا و اشتباهات کاربران می باشد تا بتوانند از خدمات گوگل در ایران استفاده کنند.
 • آموزش ها طوری طراحی شده اند که هیچ نکته ای باقی نماند و ترافیک بخش پشتیبانی فروشگاه کاسته شود، پس لطفا ویدئو را بدقت مشاهده فرمایید، کل دانشی که داریم در اختیار شما قرار داده ایم.
 • این آموزش برای استفاده های کوتاه و یک مرتبه شارژ کاربرد دارد، بهیچ عنوان پشت سر هم با این روش گیفت کارت شارژ نکنید با فاصله های زمانی بلند مدت کاربرد دارد.

ابزار مورد نیاز برای شارژ گیفت کارت گوگل

کلیه نرم افزارهای فوق بصورت رایگان در گوگل پلی استور موجود می باشند. روی نام هرکدام کلیک کنید مستقیما به لینک نرم افزارها داخل گوگل پلی استور متصل می شوید. همچنین توضیحات کافی داخل آموزش ویدئویی زیر میباشد.

زیپ کد آمریکا

Zip Code چیست ؟ شاید برای شما سوال باشد زیپ کد همان کدپستی که بعضا آنرا Postal Code پستال کد نیز می نامند می باشد و بخشی از کد منطقه ی محل فیزیکی در هر منطقه شهری می باشد. برای مثال ایالت دالاس در ایالات متحده امریکا یک زیپ کد دارد هر یک از بخش های این ایالت نیز دارای زیپ کد خاص خود می باشد. در این آموزش در بخش وارد کردن zipcode شما می توانید کد پستی امریکا را از بخش فیک ادرس امریکا در سایتمون برداشته و در محل مورد نظر استفاده کنید.

نکته مهم : از شماره فیک آمریکا در بخش هایی که نیاز به وریفای دارند استفاده نکنید.

خرید گیفت کارت

در این ویدیو آموزشی ما با ابزارهای آموزش داده شده با خرید گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری آمریکا اقدام به انجام شارژ نموده ایم. جهت خرید به سایت گیفت کارت 98 بخش گیفت کارت گوگل پلی امریکا مراجعه کنید. از شما خواهشمندیم در رابطه با خرید گیفت کارت گوگل پلی 1 دلاری سوال نفرمایید چنین کارتی وجود خارجی ندارد در خرید های خود هزینه Tax گوگل را پیش از خرید گیفت کارت چک کنید.

گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی وجود خارجی ندارد. 

توصیه هوشمندانه برای کسانی که اصرار به خدمات گوگل دارند :

 • اگر شما گوشی اپل دارید و  اپلیکیشن شما در اپ استور اپل موجود می باشد حتما به اپل مهاجرت کنید. چون ساده و بی دردسر هست.
 • اگر از پلن های گوگل درایو استفاده می کنید حتما از پلن های دراز مدت سالیانه / Annual استفاده کنید.

 

با آرزوی موفقیت و کاهش محدودیت های گوگل !

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاه (2)

دیدگاهتان را بنویسید


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: