مقالات و اخبار گیفت کارت

کردیت کارت امریکایی امکس american express

روش پرداخت امریکن اکسپرس AMEX

امریکن اکسپرس ! کی ؟ کجا ؟

اصلا بزارین ببینیم امریکن اکسپرس چیه و به چه دردی میخوره ؟ اونایی که پرداخت آنلاین دارن از سرویس های خارجی مثل هاست / سرور / خرید از مارکت های دیجیتال خارجی و … میدونن که انتخاب کارت اعتباری یا گیفت کارت مناسب یکی از دغدغه های این مسیر هست.

AMEX یا همان American Express سابق با ارائه کارت های اعتباری پیش پرداخته Pre-Paid جایگاه قوی ای را در دنیا ایجاد کرده تا با استفاده کارت های بانکی بتوانید خرید های آنلاین را براحتی و اعتبار بالا انجام دهید. گیفت کارت امریکن اکسپرس هم یکی از محصولات این شرکت میباشد که در اعتبار های 25 تا 1000 دلاری عرضه می شود. وظیفه ما در گیفت کارت 98 هم مشاوره و سرویس خرید گیفت کارت مورد نیاز شما میباشد.

امریکن اکسپرس شرکت خدمات مالی چندملیتی میباشد که در سال 1850 میلادی تاسیس شده. دفتر اصلی این شرکت در نیویورک آمریکا میباشد. لینک سایت اصلی کمپانی https://www.americanexpress.com میباشد. آدرس وبسایت اختصاصی گیفت کارت های این شرکت که حتی درون آن میتوانید اطلاعات و موجودی کارت خود را تحت عنوان Balance Check را مشاهده کنید در آدرس https://www.amexgiftcard.com در دسترس شما میباشد.

مزایای استفاده از گیفت کارت American Express

  • امکس از لحاظ امنیتی فوق العاده قوی بوده و رعایت موارد ایمنی صاحب کارت را داشته.
  • داشتن رمز چهارم Secure مجزا برای دسترسی به اطلاعات کارت.
  • پنل مشخصات کارت، موجودی کارت، استعلام ریز تراکنش های صورت گرفته با کارت.
  • امکان اتصال به PayPal آمریکا بعنوان کارت بانکی
  • کار کردن بدون در نظر گرفتن شعبات ! (خیلی مهم بیشتر توضیح میدهیم)
  • امکان اتصال به درگاه Payment Method دستگاه های اپل Apple

امکس بدون شعبه یا ریجن خاص میباشد.

یکی از مشکلات کاربرانی که خرید آنلاین در سایت های خارجی را تجربه میکنند این هست که حین پرداخت صرفا به لوگوی شرکت های پرداخت ViSA و MasterCard و … دقت میکنند و به محض مشاهده این لوگوها به این نتیجه میرسند که با هر کردیت کارت مجازی یا گیفت کارت ویزا یا مسترکارت میتونن خریدشون را از سایت مربوطه انجام دهند. اگر شما هم جزو این دسته از کاربران هستین حتما پاراگراف زیر را به دقت بخوانید…

گیفت کارت امریکن اکسپرس چیست
صرفا به آیکن شرکت های پرداخت دقت نکنید !

هر ویزا کارت یا مسترکارت به درد شما نمیخوره

اگر در سایت گیفت کارت 98 دقت کرده باشید بخش ویزا کارت مجازی حاوی کارت هایی با رنگ آبی (اروپا) و رنگ قرمز (ایالت متحده آمریکا) می باشد که خود نشانگر تفاوت درگاه های پرداخت سایت های اروپایی و امریکایی میباشد. شما با کارت ویزا یا مستر آمریکایی نمی توانید داخل سایتی با درگاه پرداخت آسیایی پرداخت خود را تکمیل کنید. در چنین مواقعی کارت توسط سایت پذیرنده رد یا به اصطلاح، Decline میشود.

برای همین ریسک خرید از سایت های خارجی بالا هست و ممکن است گیفت کارت شما در مقصد بلااستفاده باشد یا مجبور شوید جای دیگری آنرا خرج کنید. راه حل چیست ؟

خرید از سایت های خارجی ! راه حل .

با توجه به توضیحات فوق در مورد تفاوت صادرکننده های کارت های مجازی ویزا یا مستر، میتوانید به دقت کارت ویزا خود را مطابق با سایت مقصد (پذیرنده) که قصد خرید از آن را دارید در گیفت کارت 98 سفارش دهید ولی اگر یکی از درگاه های سایت یا سرویس یا اپلیکیشن مورد نظر شما American Express یا AMEX بود بی چون و چرا و بدون درنگ میتوانید از گیفت کارت امریکن اکسپرس استفاده کنید. کارت های پیش پرداخت AMEX از 25 دلار تا 1000 دلار آمریکا در سایت موجود میباشد. درصورت تایید خرید نیز تحویل آنها نیز آنی می باشد.

یک مثال ساده در دستگاه های اپل

اگر شما بطور مداوم نیاز به پرداخت های آنلاین دارین و مثلا گیفت کارت اپل ایتونز امریکا خریداری میکنید، واقعا نیاز نیست کل پول خودتون را یکجا گیفت کارت اپل بخرین! کافیه یک گیفت کارت AMEX خرید کنید و علاوه بر اتصال این کارت به اپ استور برای خرید بازی و برنامه یا شارژ ایکلود iCloud اپل می توانید مابقی آنرا همزمان در اکانت PayPal تون یا درگاه های پرداخت اینترنتی استفاده کنید. چرا که تاریخ انقضا کارت های AMEX حداقل 6 سال می باشند!

ماهیت کارت امریکن اکسپرس

گیفت کارت امریکن اکسپرس همانطور که در سایت اصلی این شرکت قابل نمایش می باشد یکی از خدمات خرید و انتقال بوده که دقیقا این کارت برای خریدار در آمریکا پست میشود و مشتری می تواند از این کارت بانکی در کلیه POS های پرداخت تحت پوشش استفاده کند دقیقا مانند یک کارت بانکی واقعی. سایت گیفت کارت 98 به درخواست مشتری تصویر پشت و روی کارت حقیقی را هم به درخواست مشتری ارسال می کند . در اصل اطلاعات کارت مهم هستند که شما میتوانید در درگاه های اینترنتی از آن استفاده نمایید.

نتیجه : هر سایت امریکایی، اروپایی یا آسیایی که ایکون درگاه پرداخت AMEX را دارد شما بدون شک میتوانید با گیفت کارت امریکن اکسپرس / امکس AMEX خرید خود را انجام دهید.

اشتراک گذاری پست