سوالات متداول

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید گیفت کارت داشته باشید . پس از کلیک روی سوال پاسخ خود را مشاهده فرمایید


پیش از هر چیز به کلیه مشتریان سایت گیفت کارت 98 که نمایندگی فروش محصولات معتبر دنیا را دارد، این نوید را می دهیم که تا انتهای مشکلاتی که مربوط به خرید گیفت کارت و مشکلات مربوط به گیفت کارت مربوط به محصول ما باشد با مشتریان همراه هستیم . اعضای تیم گیفت کارت 98 برای آن دسته از دوستانی که اطلاعات کافی برای استفاده از گیفت کارت ها ندارند آموزش استفاده گیفت کارت های مختلف را در سایت قرار داده اند تا با راهنمای تصویری و فارسی بتوانید مشکلات خود را حل کنید.

پشتیبانی سایت از ساعت 9 صبح الی 10 شب روزهای شنبه تا پنجشنبه در خدمت کلیه دوستان می باشد.

شماره تماس های پشتیبانی 09120791631 و 09201009193 می باشند که در راستای رضایت مشتریان در خدمت شما می باشند.

نکته مهم : جهت دریافت پشتیبانی فقط از شماره تماس هایی که مربوط به سفارش می باشند (صاحب سفارش) با همکاران ما تماس فرمایید.

دوستانی که مراحل خرید را تا انتها تکمیل میکنند کد خریداری شده هم روی صفحه نمایشگر، داخل پروفایل و داخل ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اند ارسال می شود. مهمترین نکته ای که مشتریان جدید سایت گیفت کارت 98 باید مد نظر داشته باشند این است که پس از پرداخت آنلاین صفحه مورد نظر را نبندند تا مرحله تکمیل سفارش را انجام دهند و گیفت کارت را دریافت کنند.

(سیستم بصورت کاملا اتوماتیک و 24 ساعته به مشتریان سرویس می دهد)

مشتری عزیز با توجه به نماد اعتماد الکترونیک که در انتهای سایت قابل مشاهده هست و کلیک روی آن میتوانید استعلام آنلاین سایت ما را در بخش کسب و کارهای آنلاین وزارت صنعت و معدن، مشاهده فرمایید. به این معنا که کلیه فعالیت های ما بصورت رسمی و تایید شده، همچنین تاییدیه های هویتی “گیفت کارت 98” معتبر بوده و زیر نظر این بخش از وزارت صنعت و معدن به فعالیت های خود ادامه می دهد.

جهت اطمینان سنجی بیشتر می توانید:

  • رتبه سایت گیفت کارت 98 را چک کنید.
  • تماس تلفنی با عوامل پشتیبانی و مدیریت سایت در ساعات اداری.
  • اهراز از طریق لینک نماد اعتماد الکترونیکی در زیر سایت.
  • حین پرداخت به پذیرنده با نام فروشگاه گیفت کارت 98.

شروع خرید گیفت کارت

 

تمامی گیفت کارت های این فروشگاه، اصلی و دارای اسکن می باشد. کد محصول بلافاصله پس از خرید تحویل داده می شود. رد کردن